اخبار ویژه
باهمت پایگاه بسیج کارگری شهدای بدرشهرداری انجام شد،

برگزاری رژه موتوری ناوگان تاکسی‌رانی سازمان حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان

کد خبر : 19413
پنجشنبه 13 بهمن 1401 - 16:28
سیرجان_رژه

باهمت پایگاه بسیج کارگری شهدای بدرشهرداری وبه مناسبت دوازدهم بهمن ماه و چهل‌و‌چهارمین سالروز ورود امام‌خميني(ره) به ميهن،  ناوگان تاکسی‌رانی سازمان حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان با همکاری پلیس راهور، آتش‌نشانی، نیروهای انتظامی و سایر دستگاه‌ها و ارگان‌ها، مسیری را از مبدا سازمان حمل‌و‌نقل تا آستان مقدس امامزاده احمد(ع) طی نمودند و این روز تاریخی را گرامي داشتند. 

در این رژه موتوری، ده‌ها خودروی تاکسی به پرچم‌ سه رنگ جمهوری اسلامی ایران مزین شدند و در طول مسیر با پخش شعارهای انقلابی از بلندگو، بار دیگر حال و هوای بهمن‌ماه ۵۷ و ورود امام‌خمینی(ره) به کشور را یادآوری کردند. 

رژه موتوری در سیرجان، راس ساعت ۹:۳۰دیروز ۱۲ بهمن‌ماه از سازمان حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری و بلوار قائم شروع شد و تا میدان نیروی دریایی، بلوار سید‌جمال‌الدین و خیابان‌های سردار جنگل، شریعتی، میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان ۱۵ خرداد، بلوار شیخ‌فضل‌الله و خیابان امامزاده احمد ادامه یافت. شرکت‌کنندگان سپس در پارکینگ روبروی امامزاده احمد(ع) جمع شدند و گرامیداشت این روز با مراسم سخنرانی و پذیرایی ادامه یافت. 

این مراسم با حضور شهردار، رییس و برخی اعضای شورا اسلامی شهر، فرمانده پایگاه بسیج ،شهرداران مناطق و کارکنان سازمان حمل‌ونقل و دیگر مسئولان شهر، برگزار شد. جواد نویدی، مدیرعامل سازمان حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی و خداقوت به رانندگان، از تلاش آن‌ها برای هرچه بهتر برگزار شدن این برنامه تقدیر کرد. 
حسن خدامی‌پور، رییس شورای اسلامی شهر نیز ضمن ادای احترام به مقام شامخ اما‌م‌خمینی(ره) و شهدای انقلاب، درباره تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی صحبت کرد و گفت: هرچه داریم به برکت این انقلاب و خون شهداست.

ارسال توسط : kerman basijkargari
بازدید
دیدگاه