اخبار

در سومین یادواره شهدای کارگرتولیدی و کارخانجات استان انجام می شود :

تجلیل از 34 شهید جامعه تولید و 4 شهید کارگری شهرداری

سومین یادواره شهدای کارگری استان کرمان سوم مرداد ماه سال جاری بعد از نماز مغرب و عشاء با خوانندگی حامد زمانی در محل پارک مادر استان برگزار خواهد شد

علی‌اکبر مشرفی امروز در نشست خبری به مناسبت برگزاری یادواره شهدای کارگری استان کرمان اظهار داشت: سومین یادواره شهدای کارگری استان کرمان روز پنجشنبه سوم مرداد ماه سال جاری بعد از نماز مغرب و عشاء در بوستان مادر شهر کرمان برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد یادواره شهدای کارگر استان کرمان افزود: شهدای کارگری سال‌های سال در استان کرمان مغفول مانده بودند، قرار بود از کتاب زندگی‌نامه و خاطرات شهدای استان رونمایی کنیم که متاسفانه این اثر محقق نشد و امیدواریم سال آینده از این کتاب رونمایی کنیم.

مشرفی با بیان اینکه استان کرمان یک‌هزار و ۴۰۰ نفر شهید کارگر دارد، بیان کرد: امسال سعی شده در یادواره شهدای کارگری استان از ۳۴ شهید واحدهای تولیدی و صنعتی استان کرمان که مغفول مانده‌اند و همچنین ۴ شهید کارگری شهرداری کرمان تجلیل به‌عمل آید.

معرفی جایگاه واقعی شهدای کارگر

رضا اسماعیلی مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: کارگران ما نقش برجسته ارزنده‌ای در دوران هشت سال دفاع مقدس ایفا کرده‌اند و این وظیفه ما را سنگین‌تر کرده و امیدواریم ستاد یادواره شهدا بتواند جایگاه واقعی شهدای کارگری را به جامعه کارگری بزرگ کارگری معرفی کنند .

وی با بیان اینکه اکنون ۳۲۰ هزار کارگر بیمه شده در بیش از ۵۰ هزار کارگاه‌های مختلف مشغول به کار هستند، گفت: لازم است بین نسلی که در جبهه‌ها زمانی که کارگر بودن رفتند حضور داشتند و شهید شدند و نسلی که در واحدهای کارگری کار می‌کنند بین این دو نسل ارتباط برقرار کنیم.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید