30 ارديبهشت 1399 - 07:45
مسئول بسیج کارگری استان کرمان مطرح کرد؛
محسن شفیعی گفت: گل گهر سیرجان با اهدا ۱۰ میلیارد ریال در اجرای این رزمایش سهیم شد، همه دست اندرکاران صنعت استان به ویژه کارگران دست به دست یک دیگر داده تا با کمک مومنانه خود گره از مشکلات نیازمندان بردارند.
30 ارديبهشت 1399 - 07:32
به مناسبت هفته کارگر انجام شد؛
برجسته ترین فعالیت شیفت ایثار استان کرمان مربوط به معادن زغالسنگ زرند است، ایثار کارگران سبب افزایش ۶۰ تنی تولید در مقایسه با وضعیت عادی در این واحد شده است.
13 ارديبهشت 1399 - 11:24
فرمانه بسیج کارگری مس مطرح کرد:
حمید اکبری گفت: کارگران بسیجی مجتمع مس سرچشمه با همتی مضاعف به دنبال برگزاری شیفت ایثار توانستند یکی از این ماشین آلات (سرباره کش)را که دو بار در آتش سوزی سوخته بود و به عنوان مازاد و اسقاط محسوب می شد را به چرخه تولید بازگردانند.
09 ارديبهشت 1399 - 06:01
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مطرح کرد:
سردار معروفی گفت: مسولان اجرایی باید سنگ زیرین آسیاب مردم باشند زیرا باید در بین مردم بوده و مشکلات را از نزدیک لمس کنند و توان تحمل سختی مردم را داشته باشند، گاهی مردم از ناتوانی توهین هم شاید بکنند که این از رنجشان است زیرا ولی نعمتان این مملکت مردم هستند لذا اگر قاطعیت را از مدیری ببینند با وی همراه و همکار هم می شوند .
09 ارديبهشت 1399 - 05:44
همزمان با هفته کار و کارگر و بسیج کارگری :
علی حسینی ادامه داد : استان کرمان شاهد رشد بیمه در سال رونق تولید بوده است که ۶ درصد رشد در سطح بیمه شدگان و ۸ درصد رشد در سطح کارگاههای فعال شده است و نزدیک به ۵۳ هزار کارگاه و 348 هزار کارگر بیمه شده در استان کرمان داریم.
25 اسفند 1398 - 12:36
در شهرستان سیرجان رخ داد :
صبح امروز کارگران کارخانه پلی تک سیرجان با برگزاری شیفت ایثار در خارج از ساعت کاری خود خطوط تولید خود را جهت قطع ذنجیره رشد کویید 19 ضد عفونی کردند و سلامت را به همکاران خود هدیه دادند .
28 بهمن 1398 - 06:23
با تدبیر مدیر عامل بسیجی نیروگاه باغین صورت گرفت :
بحرالعلوم گفت : بی شک دلاورمردی، شجاعت و تلاش بی وقفه شهید سردار سلیمانی به نظام انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست و همه ما به نوعی با روحیات و خصوصیات اخلاقی ایشان آشنا هستیم لذا زنده نگهداشتن یاد ایشان برای خود ما و نسل های آینده لازم است و حداقل کار این بود که نام ایشان را بر این صنعت بگذاریم.
19 بهمن 1398 - 09:19
د رحاشیه تجلیلاز نخبگان علمی کارخانجات مطرح شد :
فرمانده سپاه استان کرمان تصریح کرد: یکی از کارهای مهمی که این جشنواره ها و مسئولین باید به آن بپردازند فلسفه علوم است که در کشور به آن پرداخته نمی شود برای همین است که بعضی از دانشجویان و اساتید فرهیخته دانشمندان غربی هستند زیرا آگاهی ندارند که علومی که در غرب هست ریشه آن در کشور های اسلامی بوده است.
07 دى 1398 - 10:22
با ورود دستگاه قضا به پرونده اروند چرخ کرمان :
کارخانه اروند چرخ کرمان که با کار و حمایت جهادی رزمنده کرمانی جناب احسان جان دوباره ایی به کویر کرمان داده و رشد و توسعه ان در اقتصاد مقاومتی زبانزد کل کشورشده بود با عدم حمایت دولت از کالای تولیدی داخلی و 100 درصد ایرانی رو به زوال رفته و در استانه ورشکستگی بود با حمایت و پیگیری های دستگاه قضا به ریل تولید بازگشت
05 مرداد 1398 - 03:01
در حاشیه برگزاری یادواره شهدای کارگرصورت گرفت :
علی حسین رعیتی فرد رئیس بسیج کارگری کشور از دو واحد صنعتی بزرگ کرمان که شامل مجموعه مس باهنر و مجموعه لاستیک بارز می شود و دست بالایی در تولید اشتغال دارند بازدید کرد .

صفحات