24 آذر 1397 - 12:55
فرمانده بسیج کارگری استان خبر داد :
حسین باقری گفت : هدف اصلی سازمان از شیفت ایثار نهادینه سازی و فرهنگ سازی فرهنگ کار و بهره وری و وجدان کار است ، الزامات این طرح این است ک امروز در شرایط جنگ تحمیلی اقتصادی می باشیم و در این شرایط هرکس بتواند به نفع اقتصاد کار کند جهاد نموده است .
14 آذر 1397 - 01:18
جانشین مدیر عامل لاستیک بارز کرمان خبر داد :
علی اکبر مشرفی گفت : با توجه به تمام شرایط سخت پیش امده در عرصه تولید همچنان نسبت به سال گذشته افز ایش تولید داشته ایم و این به مدد کارگران بسیجی و روحیه جهادی آنان است در حالی که تعرفه ۶ درصدی بر واردات لاستیک بسته شده است و عملا راه صادرات جزیی بر ما بسته شده است اما کارخانه طرح توسعه ایی خود را استارت زده است .
03 آذر 1397 - 09:27
در بازدید فرمانده بسیج کارگری استان از گلاب زهرا مطرح شد :
اسانس گل سرخ از جمله محصولاتی است که برای کارخانه های بزرگ عطر سازی در فرانسه و اروپا ارسال می گردد و بعد تجاری خیلی خوبی را بدست آورده است اکنون گلاب زهرای کرمان نامی آشنا و رایحه ایی فراموش نشدنی از کرمانی ها برای کل جها ن است .
20 آبان 1397 - 01:00
با حضور مدیر کل سازمان صمت کرمان در کارگروه رفع موانع تولید بسیج بررسی شد :
صبح امروز میز خدمت رسانی صنعت با همت بسیج کارگری و کارخانجات ، مهندسین صنعت استان در محل سازمان اقشار بسیج کرمان با حضور مدیران کل سازمان تامین اجتماعی ، صنعت ، معدن و تجارت ، مدیر کل مالیات و روابط کار اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با مدیران واحد های تولیدی و کارخانجات استان در جهت رفع موانع تولید وحذف بروکراسی های اداری برگزار شد .
13 آبان 1397 - 09:21
بیانیه جامعه کارگری به مناسبت روز 13 آبان :
عداوت و دشمنی 40 ساله آمریکا دور دوم تحریم ها را برای ایران رقم زد ه است لذا 13 آبان همچون دملی چرکی بر تن آمریکایی ها نشسته است و هر ساله با تداعی این روز عظیم در ایران این دمل بر تنشان سر باز کرده و جان و روانشان را می سوزاند .
07 آبان 1397 - 09:23
در جمع بسیجیان کارخانه فولاد بردسیر کرمان مطرح شد :
غلامعلی ابوحمزه گفت : تنها راه حل مشکلات کنونی مدیریت جهادی است همچون دوران دفاع مقدس زیرا در ان دوران توانستیم کشور را با یک مدیریت نه با امکانات رژیم کاغذی 2500 ساله را سرنگون کنیم و دست ابر قدرت ها را از کشور کوتاه نماییم .
11 مهر 1397 - 10:55
طی یک بازدید مطرح شد :
حسین باقری مسول بسبج کارگری استان از نمایشگاه کتاب ولوازم التحریر 100 درصد ایرانی گروه صنعتی لاستیک بارز با شعار آوای باران بازدید کرد.
08 مهر 1397 - 08:50
دهه اول محرم در واحد های صنعتی استان چگونه گذشت؛
در دهه اول محرم ۱۴۴۰ در واحد های تولیدی استان شاهد برگزاری انواع مراسمات مذهبی با بنیه روشنگری بر گزار شد که این امر نشان می دهد همچون ایام دفاع مقدس که در جنگ تحمیلی رزمندگان با توسلات به ائمه اطهار خود و دفاع مقدسشان از جان و مال ایرانی را بیمه می کردند.
08 مهر 1397 - 08:38
مدیر عامل مجتمع صنایع فولاد کرمان خبر داد :
عکاف زاده گفت : در حال حاضر بیشترین مشکل از داخل اعمال می شود و ربطی به بیرون کشور ندارد ، کارخانه فولاد بردسیر کرمان نزدیک به ۳۰ روز است که توقف تولید دارد در حالی که نزدیک به ۶۰ روز پیش الکترود مورد نیاز خود را خریداری کرده و در گمرک خوابیده است.
24 مرداد 1397 - 01:17
در جلسه هم اندیشی اقشار بسیج با مدیران تولید و صنعت مطرح شد؛
محمد رضا پور ابراهیمی گفت : در تمام دولت های جمهوری اسلامی شوک ارزی وجو داشته است لذا بزرگترین شوک مربوط به دولت سازندگی به ریاست مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده است که مسبب کاهش قدرت خرید مردم شد اما با سیاست هایی این شوک ها کنترل شد اما در دولت فعلی اتخاد سیاست های غلط و غیر کارشناسی در دو حوزه نرخ سود سپرده و ارز به مدت 4 ماه اقتصاد کشور را تا لبه پرتگاه برد .

صفحات