19 بهمن 1399 - 12:08
یک برنامه زیارتی شامل مدیران و کارگران بسیجی مجتمع ذوب آهن اصفهان با هدف تجدید میثاق با آرمان های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، برگزار شد.
04 بهمن 1399 - 01:23
در مراسمی با حضور مسئول بسیج کارگری و کارخانجات استان،مسئول بسیج رسانه استان و جمعی از خبرنگاران استانی،بازدیدی با هدف رفع موانع تولید کارخانه تولید روغن نباتی گلنازکرمان صورت گرفت.
08 آذر 1399 - 01:34
توسط مسئول بسیج کارگری استان مطرح شد:
محسن شفیعی مسئول بسیج کارگری استان کرمان در پی ترور دانشمند هسته ایی کشورمان بدست خائنان به ملت و مستکبرین پیام تسلیت ی صادر کرد
08 آذر 1399 - 12:18
همزمان با هفته بسیج صورت گرفت؛
جامعه کارگری استان کرمان که متشکل از اداره تعاون و مدیران کارخانجات و کارگران بسیجی و مسئول بسیج کارگری استان بود قبور مطهر شهدای کرمان را عطر افشانی کرده و با این میراث داران مقاومت و ایثار بیعتی دوباره بستند
10 آبان 1399 - 06:52
بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کرمان در توهین به سبک فرانسوی:
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ثارالله استان کرمان ضمن محکوم نمودن هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام توسط رئیس جمهور سخیف فرانسه ، از ملت بزرگ ایران خصوصاً جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی می خواهد تا ضمن پیوستن به این محکومیت و ضمن تلاش و عزمی راسخ در جنگ اقتصادی پیشرو ، نسبت به وحدت ملی در همه ی زمینه ها همت خود را بکار ببندند.
27 ارديبهشت 1399 - 11:13
پیام تسلیت فرمانده بسج کارگری به خانواده شهیدان محمدی پور؛
جامعه کار تولید استان کرمان و قشر بسیج کارگری وفات حاجیه خانم 《نرگس حسن زاده》مادر شهیدان والامقام شهید عارف سردارحاج علی محمدی پور و حاج حسین محمدی پور را به تمامی ملت ایران خاصه جامعه کارگری استان کرمان و بازماندگان آن مرحومه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای آن مادر عزیز و شفاعت شهیدان را برای همگان مسئلت می‌نمایند.
09 دى 1397 - 12:25
نشست سه جانبه اتاق بازرگانی_بسیج دانش آموزی و بسیج کارگری مطرح شد :
زمانیان گفت : حمایت از دانش آموزان خلاق در سطح استان جزو رسالت های اتاق است که در حال انجام می باشد و این اتاق برنامه های بازدید دانش آموزان از کارخانجات را نیز در دستور کار دارد که در راستای طرح ایران یار این بازدید مارا به این سمت سوق می دهد.
03 آذر 1397 - 09:06
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور:
علی حسین رعیتی فرد: 450 هزار دانش آموز در طرح "ایران یار" برای حمایت از کار و تولید کشور شرکت و با کالای ایرانی آشنا می شوند.
02 دى 1394 - 01:16
یادد اشت؛
یکی از مهمترین مسائلی که د ر کشور ما وجود دارد عدم ارتباط قوی بین صنعت و دانشگاه می باشد به گونه ای که صنعت گران راه خود را می روند و دانشگاهیان نیز در مسائل نظری و ایده آل ، خود سیر می نمایند در صورتی که آنچه مطلوب و هم اکنون در کشورها ی پیشرفته وجود دارد ارتباط قوی بین دانشگاهیان و صنعت گران است.

صفحات