17 آذر 1397 - 01:20
در بیانیه مجمع بسیج کارگری عنوان شد :
بیانیه بسیج کارگری استان کرمان در مجمع عمومی سالانه بسیج :
14 آذر 1397 - 09:18
در نشست خبری اقشار کارگری مطرح شد :
با وجود ۳۱۰ هزار کارگر بیمه شده اصلی بسیار خوشحالیم که دستاوردهای انقلاب توسط کارگران خدومش بدست آمده است لذا برای این مناسبت ۴۰ نماز شکر در واحد های کارگری و تجلیل از ۴۰ کار افرین برتر در عرصه تولید و صنعت ، تقدیر از ۴۰ فرزند کارگر که رتبه های علمی ورزشی و یا فرهنگی بدست اورده اند را در دستور کار داریم .
14 آذر 1397 - 09:05
فرمانده سپاه ثارالله کرمان مطرح کرد :
غلامعلی ابوحمزه گفت : استقلال زمانی به معنای واقعی محقق می شود که در عرصه اقتصادی وابستگی ایران به فروش نفت به صفر برسد در سال ۶۸ مقام معظم رهبری تاکید کردند که وابستگی به فروش نفت باید سالانه ۳ تا ۵ درصد کم شود زیرا کشوری که وابسته به یک محصول است خیلی سریع شکست می خورد.
14 آذر 1397 - 08:37
در مجمع عمومی بسیج کارگری استان مطرح شد :
حسین باقری نیز در این مجمع عنوان کرد : هیئت های اندیشه ورز کارگر استان کرمان پارلمان درون سازمانی هستند لذا نباید یک برنامه سبک از آن خارج شود و باید برنامه های از پایین به بالا در این مجامع صورت بگیرند و به رده های بالاتر ارجا دهند تا بتوانند گره ایی از مشکلات کشور را مرتفع سازند .
21 آبان 1397 - 08:36
در راستای " رزمایش خدمت‌رسانی میز خدمت در صنعت " ؛
در راستای ” رزمایش خدمت‌رسانی میز خدمت در صنعت ” به همت بسیج کارگری استان کرمان سه کارگروه رفع موانع تولید در محل ساختمان بسیج اقشار برگزار شد .
01 آبان 1397 - 12:14
با حضور در نیروگاه سیکل ترکیبی مطرح شد :
حسین باقری گفت : برای ترویج و گسترش فرهنگ نماز در محیط های تولید و صنعتی کار باید تحقیقاتی زیر بنایی صورت گیرد و به صورت پیمایشی اثرات نماز در افزایش راندمان تولیدیبه افزایش ایمنی و کاهش تخلفات استخراج و برای مدیران تولید در واحد های ارسال گردد.
08 مهر 1397 - 08:35
مسئول بسیج کارگری در جمع بسیجیان کارخانه سیمان مطرح کرد :
حسین باقری گفت : باید در واحد های تولیدی شبانه روزی کار کرد به یاد شهدای کارگر ازجمله شهید حاج علی محمدی شهید مس سرچشمه که می گوید باید در زمان جنگ ازوجودمان بگذریم زیرا بعدها وقت زیادی برای استراحت پیدا می شود و در وصیت خود می گوید دلمان خوش است که پرچم اسلام بدست روح الله است و زیر این پرچم حرکت می کنیم و حال ما می گوییم این پرچم بدست خلف صالح روح الله است ورزمندگان صنعتی این پرچم را با کارخوب خود در اهتزاز حفظ خواهند کرد
20 شهريور 1397 - 03:28
مسئول بسیج کارگری استان کرمان خبر داد:
حسین باقری گفت :این رزمایش روحیه جهادی و بسیجی کارگران را در عرصه های تولیدی به نمایش می گذارد که با عدد و رقم شاخص خروجی این تفکر در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری به خوبی نشان داده شده است .
20 شهريور 1397 - 03:27
مسئول بسیج کارگری استان کرمان خبر داد:
حسین باقری گفت :این رزمایش روحیه جهادی و بسیجی کارگران را در عرصه های تولیدی به نمایش می گذارد که با عدد و رقم شاخص خروجی این تفکر در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری به خوبی نشان داده شده است .
18 شهريور 1397 - 10:44
فرمانده بسیج کارگری در دومین یادواره شهدای کارگری کرمان گفت :
حسین باقری گفت : هدف از برگزاری این نوع یادواره ها بازگشت به سبک و سیره شهدا و تاسی از آنها برای گذار از جنگ تحمیلی اقتصاد کنونی است لذا سیره شهدا گنجینه ایی عظیم وفراموش نشدنی است که باید استخراج شود لذا برگزاری این نوع یادواره ها سررشته استخراج خواهد بود .

صفحات