08 مهر 1397 - 08:35
مسئول بسیج کارگری در جمع بسیجیان کارخانه سیمان مطرح کرد :
حسین باقری گفت : باید در واحد های تولیدی شبانه روزی کار کرد به یاد شهدای کارگر ازجمله شهید حاج علی محمدی شهید مس سرچشمه که می گوید باید در زمان جنگ ازوجودمان بگذریم زیرا بعدها وقت زیادی برای استراحت پیدا می شود و در وصیت خود می گوید دلمان خوش است که پرچم اسلام بدست روح الله است و زیر این پرچم حرکت می کنیم و حال ما می گوییم این پرچم بدست خلف صالح روح الله است ورزمندگان صنعتی این پرچم را با کارخوب خود در اهتزاز حفظ خواهند کرد
20 شهريور 1397 - 03:28
مسئول بسیج کارگری استان کرمان خبر داد:
حسین باقری گفت :این رزمایش روحیه جهادی و بسیجی کارگران را در عرصه های تولیدی به نمایش می گذارد که با عدد و رقم شاخص خروجی این تفکر در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری به خوبی نشان داده شده است .
20 شهريور 1397 - 03:27
مسئول بسیج کارگری استان کرمان خبر داد:
حسین باقری گفت :این رزمایش روحیه جهادی و بسیجی کارگران را در عرصه های تولیدی به نمایش می گذارد که با عدد و رقم شاخص خروجی این تفکر در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری به خوبی نشان داده شده است .
18 شهريور 1397 - 10:44
فرمانده بسیج کارگری در دومین یادواره شهدای کارگری کرمان گفت :
حسین باقری گفت : هدف از برگزاری این نوع یادواره ها بازگشت به سبک و سیره شهدا و تاسی از آنها برای گذار از جنگ تحمیلی اقتصاد کنونی است لذا سیره شهدا گنجینه ایی عظیم وفراموش نشدنی است که باید استخراج شود لذا برگزاری این نوع یادواره ها سررشته استخراج خواهد بود .
14 شهريور 1397 - 10:16
رییس ستاد یادواره شهدای کارگری استان کرمان طی نشست خبری مطرح کرد :
علی اکبر مشرفی گفت : دومین یادواره شهدای کارگری استان کرمان در روز ۱۸ شهریورماه سال جاری در محل پارک مادر شهر کرمانبرگزار خواهد شد ل، با گذشت ۳۰ سال از اتمام جنگ تحمیلی متاسفانه شهدای کارگری واحدهای تولیدی استان ما در مورد غفلت قرار گرفته اند .
10 شهريور 1397 - 09:52
فرمانده بسیج کارگری استان خبر داد :
به حول و قوه الهی بزرگترین رویداد فرهنگی کارگری استان در 18 شهریور سال جاری تحت عنوان یادواره شهدای کارگری استان رقم خواهد خورد
11 مرداد 1397 - 10:40
فرمانده بسیج کارگری در جمع بسیجیان معدن آبنیل گفت :
باقری گفت : الگوی دفاع مقدس تبدیل به نقشه راه برای مقاومت کشورهای عراق ، یمن ، لبنان ، فلسطین و سوریه شده است و آنان از استعمار گری نوین کشور های جهان خوار نجات داد .
01 مرداد 1397 - 12:56
یکی از بزنگاه های هجوم دشمن در وضعیت فعلی پاشیدن بذر نا امیدی در کشور است و تمرکز هم روی دو مورد به عنوان : چیزی نداریم و نمی توانیم است لذا تنها راه نشان دادن امکانات و توانمندیهایمان است تا باور غلط نداریم و نمی توانیم ملکه ذهن ها و عامل ضربه به ما نشود
01 مرداد 1397 - 12:45
در استانه برگزاری ستاد یادواره شهدای کارگر استان کرمان صورت گرفت :
روزگشذته با بازدید از 3 خانواده شهید کارگری شهدای صنعت مس ( شهیدان عباس مختاری, عباس اناری , حسین رحمانی) در سرچشمه سرکشی از خانواده 30 شهیدی که قرار است در یادواره شهدای کارگری استان مورد تقدیر قرار گیرند به پایان رسید .
25 تير 1397 - 09:23
در همایش دستاوردهای حلقه های صالحین صورت گرفت :
روز گذشته کارگران کارخانه های استان کرمان که اعضای حلقات صالحین نیز بودند در کارخانه لاستیک بارز گرد هم جمع شدند و میثاق نامه استفاده همه جانبه از کالای ایرانی را در این همایش به امضا رساندند و هم قسم شدند که تنها کالای ایرانی را برای خود و خانواده بر گزینند .

صفحات