01 خرداد 1399 - 11:23
بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان کرمان در آستانه روز قدس:
در آستانه دوم خرداد ماه همزمان با روز جهانی قدس ، سازمان بسیج کارگران ،کارخانجات و سازمان استان کرمان بیانیه ای صادر کردند.
30 ارديبهشت 1399 - 07:39
پایان تجمعات کارگران زغالسنگ کرمان با وساطت نماینده ولی فقیه؛
در نشست روز گذشته کارگران با حجت الاسلام علیدادی سلیمانی، امام جمعه کرمان ضمن درخواست فرصتی ۴۵ روزه از کارگران برای رسیدگی به مشکلات آن ها قول پیگیری این مطالبات را به کارگران داد.
30 ارديبهشت 1399 - 07:36
تحقق مطالبات کارگری هم به اعتراضات پایان نداد؛
در نشست روز گذشته کارگران با حجت الاسلام علیدادی سلیمانی، امام جمعه کرمان ضمن درخواست فرصتی ۴۵ روزه از کارگران برای رسیدگی به مشکلات آن ها قول پیگیری این مطالبات را به کارگران داد.
30 ارديبهشت 1399 - 07:34
مسئول بسیج کارگری استان کرمان:
محسن شفیعی گفت: بنا به فرمایش رهبر انقلاب طرح مواسات در دستور کار بسیج کارگری قرار دارد، از این رو کمک هایی از سوی این سازمان به کارگران آسیب دیده از کرونا که در مراکز تولیدی و صنعتی استان کرمان مشغول به فعالیت هستند، صورت گرفته است.
22 ارديبهشت 1399 - 06:34
با وساطت بسیح کارگری شکل گرفت:
طبق مصوبات این جلسه کارگران شرکت ذغالسنگ کرمان بر اساس قوانین کار قراردادهای آنان منعقد می شود و طرح طبقه بندی مشاغل در این شرکت از فردا لازم الاجرا خواهد شد ،کارگران از صبح روز سه شنبه 23 اردیبهشت ماه کار تولید را از سر خواهند گرفت .
11 ارديبهشت 1399 - 06:57
همزمان با هفته کار و کارگر و بسیج کارگری :
مدیران کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، تامین‌اجتماعی و مدیریت درمان استان ، مسول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ، کارگران منتخب و نمایندگان تشکل‎های کارگری و کارفرمایی امروز در پنجمین روز از هفته کار و کارگر و بسیج کارگری با امام جمعه کرمان دیدار کردند.
11 ارديبهشت 1399 - 06:21
همزمان با هفته کار و کارگر و بسیج کارگری در شهرستان سیرجان :
همزمان با اغاز هفته کار و بسیج کارگری شهرستان سیرجان کرمان در عرصه ارائه خدمت به کارگران بسیجی برگ زرین دیگری را به پرونده خود اضافه نموده است که گزارشات ان در ذیل امده است
10 ارديبهشت 1399 - 12:28
بیانیه سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان کرمان؛
محسن شفیعی فرمانده بسیج گارگری و کارخانجات استان کرمان به مناسبت فرار سیدن روز کارگر بیانیه ایی از سوی این قشر صادر کرد.
28 بهمن 1398 - 06:27
فرمانده سپاه ثارالله کرمان مطرح کرد :
سردار غلامعلی ابوحمزه گفت :اگر بخواهیم الگو باشیم اولین و مهمترین نکته شهید حاج قاسم سلیمانی روحیه ابتکار، خلاقیت، نوآوری و ابداع این شهید بود که او اصلاً قائل به شرایط عادی نبود و همیشه عبور می کرد و با ابتکار به جنگ با موانع و چالش ها می رفت و الان هم آنچه برای همه مسئولین نیاز داریم همین مورد است زیرا مشکلی در کشور نیست که با ابتکار، نو آوری و خلاقیت حل نشود؛ بنابراین برای الگو شدن و مطرح شدن در سطح استان و کشور باید بتوان با هم افزایی بین مجموعه از رأس تا ذیل با ابتکار و خلاقیت، مشکلات را یک به یک حل گرد.
22 بهمن 1398 - 07:25
بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان کرمان به مناسبت یوم ا... 22 بهمن. 98. :
محسن شفیعی فرمانده بسیج کارگری کرمان در استانه یوم الله 22 بهمن با صدور بیانیه ایی جامعه کار و تولید استان را به تاسی از امام بزرگوار و رهبر عظیم انقلاب برای شرکت د راین مراسم پور شور دعوت کرد .

صفحات