20 شهريور 1400 - 01:18
درآستانه آغازسال جدیدتحصیلی وباهمت بسیج کارگران وکارخانجات واداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان سیرجان انجام شد:
19 شهريور 1400 - 11:57
انچه در فولاد بردسیر مشیز رخ داده است؛
مدیر کارخانه فولاد بردسیر گفت : در راستای اجرای تکلیف و مسولیت پذیری اجتماعی در 6 ماه گذشته قریب به 3 میلیارد تومان کمک های اقتصادی را در قالب کمک های معیشتی دراختیار نیازمندان قرار دادیم .
11 شهريور 1400 - 01:40
در بازید از کارخانه شیر پگاه مطرح شد؛
مدیر عامل شیر پگاه کرمان گفت: بزرگترین مشکل کارخانه شیر پگاه که سبب از بین رفتن ماده اولیه در این واحد تولیدی می شد توسط مسول بسیج کارگران و کارخانجات استان پیگیری و رفع شد.
02 شهريور 1400 - 10:26
توسط بسیج کارگری در استانه هفته دولت صورت گرفت؛
سید روح الله نیک خواه گفت : کار میدانی را دنبال می کنیم و برای شناخت وسعت کار درعرصه مطالبه گری با تمام واحدهای مربوط به کارگری ارتباط خواهیم گرفت و تعاملات را احیا خواهیم کرد لذا با توجه به تدابیری که سازمان بسیج به ما محول کرده است به دنبال تسریع و اجرایی شدن انها هستیم اقدامات میدانی را جهت شناسایی اسیب های احتمالی به انجام خواهیم رساند .
02 شهريور 1400 - 10:18
در حاشیه دیدار با مدیر اداره تعاون شهرستان مطرح شد؛
محمد مرادی گفت: اگر ادارات کل در سطح شهرستان استان کرمان واحد های شهرستانی سطح شهر کرمان را فعال کنند با نگاه منطقه ایی بسیاری از مشکلات قابل رفع شدن هستند اما وقتی ادارات شهرستانی وجود ندارند وباید با ادارات کل همکاری شدمشکلات در سطح کلان باید بررسی شوند وعملا قابلت حل شدن پیدا نمی کنند.
31 مرداد 1400 - 11:09
دردیداربا مدیرعامل شرکت شهرک ها در کرمان مطرح شد:
سید روح الله نیکخواه گفت: مهمترین کاری که شرکت شهرک ها باید برای تحقق رفع موانع تولید انجام دهد ابتدائا اولویت بندی واحد های تولیدی مشکل دار از کوچک به بزرگ و الگو سازی انان برای دیگر واحدهای تولیدی و بعضا مردم کرمان و ایران است که با کمک رسانه این مهم قابلیت تحقق خواهد داشت
13 مرداد 1400 - 08:49
فرمانده بسیج کارگری حوزه صاحب الزمان کرمان خبر داد؛
ابوحامد قاسمی گفت : این مرکز با دو هدف کمک به کارگران در راستای حل مشکلاتی که ناشی از قوانین کار هستند و عدم اتلاف وقت انان در راهروهای دادگستری و درصرف جویی پرداخت هزینه های کلان برای وکلا جهت مشاوره و حل مشکلات انان راه اندازی شده است .
03 مرداد 1400 - 10:40
جانشین فرماندهی سپاه ثارالله استان در بسیج اقشار عنوان کرد:
حجت الله پاداش گفت: یکی از مهمترین اصول در پیگیری مطالبات قشر کارگری شنیدن واقعیات از زبان آنان در محیط امن و ازادی بیان است لذا تریبون ازاد کارگری به همین منظور به صورت جدی دنبال خواهد شد.
03 مرداد 1400 - 08:23
مسئول بسیج کارگران وکارخانجات استان کرمان مطرح کرذ:
روح الله نیکخواه گفت: حضور بسیج همیشه  عاملیت خنثی سازی تبلیغات جریان های معاند بوده است و فتح الفتوح عبور از گذر گاه های سخت پیش روی  انقلاب اسلامی بسیج  و توده مردم بود ه اند که قایم به ولی امر مسلمین هستند و در جهت منویات رهبر فرزانه،  انقلاب را با پشتیبانی  توده مردم حمایت کرده و پیش می برند.
22 تير 1400 - 12:52
پیش از ظهر امروز جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان کرمان در سالن فجر اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با حضور مقامات استانی برگزار شد.

صفحات