14 مهر 1398 - 12:12
در محل کارخانه لاستیک بارز کرمان صورت گرفت؛
40 نفر از سرگروه های صالحین کارگری استان در محل گروه صنعتی بارز کرمان گرد هم امدند تا در راستای پیش برد اهداف گام دوم انقلاب و افزایش بهره وری ، ارتقاء کیفیت تولید و قطع همه جانبه وابستگی های تولیدی هم اندیشی و هم افزایی نمایند .
05 مرداد 1398 - 02:03
رئیس بسیج کارگری کل کشور عنوان کرد :
علی حسین رعیتی فرد گفت : زالو صفتانی که در نظام اقتصادی ایران بازار را به چالش می کشند و مردم و تولید کنند گان را به سختی می اندازند تا اقتصاد ایران را ضعیف کنند پیاده نظام دشمن هستند زیرا اجازه ندادند که قطار تولید بر روی ریل خودش به حرکت ادامه دهد لذا مواردی چون بروکراسی های اداری ، تسهیلات با نرخ سود بالای بانکی ، گرانی دلار و نایابی طلا همه و همه عواملی است که اگر از داخل درمان شوند هم تورم را پایین می آورد و هم راه صادارت را هموار می سازد .
30 تير 1398 - 01:22
در سومین یادواره شهدای کارگرتولیدی و کارخانجات استان انجام می شود :
سومین یادواره شهدای کارگری استان کرمان سوم مرداد ماه سال جاری بعد از نماز مغرب و عشاء با خوانندگی حامد زمانی در محل پارک مادر استان برگزار خواهد شد
20 فروردين 1398 - 04:16
بیانیه جامعه کارگری استان کرمان:
بیانیه سازمان بسیج کارگری وکارخانجات ،اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان کرمان در همدردی با سیل زدگان کشور.
25 اسفند 1397 - 03:22
مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان خبر داد :
مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان با اشاره به بازگشت مالکیت املاک شرکت زغالسنگ به ارزش پانزده میلیارد تومان گفت : با همت بسیج کارگری و اجرای طرح شیفت ایثار شاهد ۱۰ درصد افزایش تولید در معادن بوده ایم که همه این موفقیت ها ، به لطف خداوند و پرهیز از سیاست زدگی بوده است.
16 اسفند 1397 - 12:46
درحاشیه جشنواره نوآوری ودستاورهای بسیج کارگری مطرح شد :
حسین باقری گفت : طراحی عملیات های بزرگ ما در دوران دفاع مقدس مرهون روحیه نوع آوری رزمندگان ما بود " پل خیبر" که به طول 14 کیلومتر و طی 16 روزساخته شد و اکنون از آن به عنوان شاهکار مهندسی قرن یاد می شود و بزرگترین پل شناور جهان محسوب می شود تنها با روحیه نوع آوری رزمندگان ایجاد گردید
07 اسفند 1397 - 01:19
در حاشیه بازدید از واحد کیک و کلوچه کرمان مطرح شد :
در این دیدار یک روزه از خطوط تولید این کارخانه بازدید شد و بیگلری در جهت رفع مسایل ومشکلات در خصوص تامین شکر قول مساعد جهت پیگیری داده شد.
29 بهمن 1397 - 06:28
در اختتامیه ایران یار مطرح شد :
مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر شرکت کننده طرحی با موضوغیت حمایت از کالای ایرانی به میزبانی کارخانه لاستیک بارز کرمان برگزار گردید .
18 بهمن 1397 - 09:56
پرونده جشنواره ورزشی بسیج کارگری لاستیک بارز کرمان با معرفی نفرات و تیم‌های برتر در رشته‌های والیبال، فوتبال، تنیس روی میز و طناب کشی بسته شد.

صفحات